Instalacje wodoodporne i wilgocioodporne – oferta instalacyjna Białystok i okolice

Instalacje wodoodporne audio

Głośniki łazienkowe

Łazienka to idealne miejsce aby odsłuchać porannych wiadomości lub zrelaksować się wieczorem przy muzyce w kąpieli. Niezbędne do tego są głośniki odporne na warunki o podwyższonym poziomie wilgotności, a także odpowiednio przygotowana instalacja wraz z wygodnym sterowaniem. Kluczowe jest także umiejscowienie głośników, tak aby z jednej strony były jak najmniej podatne na trudne warunki atmosferyczne, a z drugiej, generowały jak najwyższą jakość dźwięku bez konieczności zbyt głośnego odsłuchu.

Głośniki kuchenne

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy coraz więcej czasu. Aby upływał w jak najlepszej atmosferze warto zadbać o odpowiednie nagłośnienie, odporne na parę wodną, podwyższoną temperaturę, tłuszcze i inne związki, jakie na co dzień możemy spotkać w kuchni. Kuchnia, podobnie jak łazienka może być wyposażona w głośniki, które są praktycznie niewidoczne – ich widok nie zepsuje starannie zaplanowanej aranżacji wnętrza.

Nagłośnienie basenu i sauny

Basen i sauna to miejsca do instalacji nie tylko nagłośnienia, ale i ekranu do oglądania filmów lub telewizji. Odpowiednia aranżacja sauny lub basenu pozwoli na komfortowe oglądanie kina domowego lub odsłuch muzyki. Tego typu instalacja wymaga starannego planowania oraz używania właściwego sprzętu, odpornego na trudne warunki atmosferyczne.