Współpraca rms.pl z architektami, studiami projektowymi i firmami deweloperskimi

Współpraca

Dom można nagłośnić na wiele sposobów – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Aby w przyszłości uniknąć problemów z nagłośnieniem przestrzeni mieszkalnej, warto już na etapie wykończeniowym budowy mieszkania pomyśleć o przeprowadzeniu odpowiednich kabli i zagospodarowaniu miejsca na ewentualne sprzęty audio-video jak głośniki ścienne czy rozwijany ekran projekcyjny. Odpowiednio przygotowane i przemyślane okablowanie jest podstawą wykonania w przyszłości każdej, nawet najbardziej zaawansowanej instalacji bez konieczności kucia ścian i zmian w wystroju mieszkania.

Muzyka odgrywa coraz bardziej istotną rolę w życiu codziennym, towarzysząc nam przy wielu codziennych czynnościach. Dobrze zaprojektowany system umożliwi prostą obsługę i idealne dostosowanie do wszelkich okoliczności, w jakich mieszkańcy korzystają z systemu audio-video.
Gorąco zapraszamy na konsultację w salonie sklepu RMS.pl gdzie przygotowujemy projekty instalacji audio-video, oferujemy współpracę z dobrym elektrykiem, który na co dzień związany jest z profesjonalnymi realizacjami tego typu, a co najważniejsze proponujemy odsłuch komponentów audio, który pozwoli wybrać Klientom sprzęt, który najlepiej spełni ich oczekiwania brzmieniowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, studia projektowe oraz firmy deweloperskie, aby wspólnie tworzyć podstawę systemów audio-video idealnie dopasowanych do potrzeb Klientów.